wheelchairtrip-logo-male

Wheelchairtrip to pomysł na projekty, który narodził się z niezgody na bezczynność. Poruszamy się na wózkach od lat, ale nigdy nie przestaliśmy marzyć o wyczynach "zarezerwowanych" dla pełnosprawnych ludzi.
Podróż jest piękna bo ważne jest, nie tylko dotarcie do celu, ale droga sama w sobie. Droga jest zawsze nauką - o sobie i o relacjach z innymi ludźmi. Nas niepełnosprawnych czeka sporo trudności, ale to co robimy ma sens. Po powrocie będziemy opowiadać o naszej drodze ludziom. Chęć odkrywania nowych Światów jest ważniejsza niż trud podróży. Chcemy dzielić się tym, pokazywać, że przeszkody tworzymy sobie sami – brakiem wiary, wyobraźni i motywacji.

Założeniem na najbliższe kilka lat jest rozwijanie projektu WHEELCHAIRTRIP. Wiąże się to z organizacją wypraw w najdalsze zakątki świata. Plany Wheelchairtrip są bardzo ambitne, a ze względu na swój unikalny charakter, projekt wzbudza zainteresowanie publiki całego świata. Cele wypraw są wyjątkowo pionierskie i kierujące się ideą przekraczania granic i walki ze swoimi ograniczeniami.

logo_foot